אנטי אייג’ינג

אנטי אייג’ינג

תהליך הזדקנות של העור

הזדקנות עור הפנים, והאופן בו נוצרים קמטים, הוא תהליך מורכב, המושפע ממגוון של התרחשויות פיזיולוגיות, שהצטברות של כולן יוצרת את מה שאנו מכנים עור מבוגר.

העור שלנו מושפע במהלך השנים מגורמים חיצוניים ופנימיים גם יחד.
הגורמים החיצוניים קרינת השמש, שינויי האקלים, זיהום אויר, עישון ועוד.
הגורמים הפנימיים הינם תורשה, גיל, ירידה ביצור הורמונים מסוימים, ירידה בתפקוד המערכת החיסונית והצטברות נזקי רדיקלים חופשיים.

כל אלה משפיעים על תפקוד העור ומתבטאים בתכונות כגון ירידה בכמות החמצן המובלת לתאי העור, נזקי מבני של הקולגן והאלסטין, ירידה בכושר תחלופת התאים, פגיעה ברקמות שנגרמה מרדיקלים חופשיים, ירידה בתכולת השומן בעור, ירידה בכושרו של העור לשמור על הלחות, נזק למרכיבים בין תאיים התומכים בעור ומגנים עליו, ירידה במספר התאים ופגיעה במבנה הפיזי שלהם, הצטברות כתמי עור ועוד.

תפקידם של הקולגן והאלסטין אנו יודעים שקולגן ואסלטין, מבני התמיכה של העור, נשברים ומשתטחים כתוצאה מחשיפה חוזרת לשמש, תנועות חוזרות ונשנות המפעילות לחץ מכני עליהם, אך הם נעשים פחות גמישים ויותר נוקשים עם הגיל, כך שהעור נעשה פחות אלסטי. מאפיין נוסף של עור בוגר יותר מול עור צעיר הוא שבעור צעיר יש יותר תאי שומן בדרמיס מאשר בעור מבוגר. זו אחת הסיבות לכך שעור זקן יותר נראה שקוף ודק יותר מעור צעיר

טיפולים בקליניקה להצערת עור – אנטי אייג’ינג – משאירים את השנים מאחור.

אנטי אייגינג טיפול לעיכוב ומניעת הזדקנות העור נדרש כבר בגילאי 25 ומעלה וגם לאלו שעדיין לא נראו אצלם קמטוטים, כדי “להקדים תרופה למכה” ולמנוע מקמטי ההבעה להפוך לקמטים סטאטיים, ולהגן על העור הבריא והיפה.

טיפול אנטי אייג’ינג מתאים כמובן גם לכל אדם שעורו מגלה סימני הזדקנות ראשונים כגון מרקם לא אחיד, קמטוטים, רפיון של העור, קמטי הבעה בולטים וחוסר ברק.

טיפולי אנטי אייג’ינג להצערת העור דורשים רמת מקצועיות גבוהה, ידע פרא רפואי והיכרות עמוקה על תהליכי ההזדקנות של העור והטיפולים הקיימים לרענון עור הפנים, יצירת התחדשות והצערה לעור, המאפשרים מראה רענן בכל גיל.

במכון של נליה גלס בבת ים, טיפולי אנטי אייג’ינג הם מרכז העשייה.
נליה מקפידה להתעדכן ולרכוש ידע מקצועי עדכני בכל הקשור לטיפולי אנטי אייג’ינג באופן שוטף.
רק טיפולים שהוכיחו עצמם ורק תכשירים קוסמטיים פעילים  מוכנסים לסל טיפולי האנטי אייג’ינג של נעמה.
המטרה היא ליצור תוצאה מהירה ואיכותית על פני הלקוחה. להעניק לה מראה צעיר יותר, לשמר את מצב העור הרענן לאורך זמן ולעכב הזדקנות של העור.
ואת המטרות האלה משיגה נעמה עבור לקוחותיה במהירות, ביעילות ובדרכים מוכחות בלבד.
טיפולי אנטי אייג’ינג שנעמה מציעה ללקוחותיה הם טיפולים שנוסו על ידיה מספר פעמים והוכיחו עצמם כיעילים במיוחד.
לכן אם את מביטה במראה ורואה שעור פניך זקוק להתחדשות, רענון ועיכוב יצירת הקמטוטים והרפיון בעור, אל תהססי. צרי קשר עם נעמה לפגישת היכרות וייעוץ כבר עכשיו

טיפולי אנטי אייג’ינג בבת ים – הקליקי להתקשר עכשיו