טיפולי פנים

אקנה, המיתוסים האמת והטיפול היעיל

אקנה (בעברית: פצעי בגרות) היא מחלת עור שכיחה – בעיקר בקרב מתבגרים – אך שכיחותה עולה גם בקרב נשים וגברים צעירים. היא באה לידי ביטוי בפצעונים – בעיקר באזור הפנים, בית החזה העליון והגב העליון.

קרא עוד

ויטמין C בקוסמטיקה

ויטמין C משמש כזרז בתהליך יצירת הקולגן, אולם לא רק זאת: מסתבר, כי בתהליך יצירת הקולגן נהרסת מולקולה אחת של ויטמין C כנגד אטום מימן (H+) אחד, כלומר: ויטמין C גם נצרך בתהליך. לכן, הוספתו לעור חיונית לתהליך יצור הקולגן. עובדה זאת הודגמה גם במחקרים בתרביות תאים.

קרא עוד

פיגמנטציה

צבע העור שלנו נקבע בעיקר ע”י הפיגמנט מלנין, שנמצא בשכבת העור החיצונית – האפידרמיס. המלנין מגן עלינו מקרינת השמש: הוא סופג, ולאחר מכן מחזיר (רפלקציה) את קרני השמש החודרות לעור, ובכך מונע נזק לתאים. בכל פעם שהעור נחשף לשמש, נוצר מלנין, במטרה להגן על העור.

קרא עוד

הבנת הפילינג

ישנן שתי דרכים לקלף את העור באמצעות חומצות הידרוקסיות: עם חומצות אלפא הידרוקסיות (AHA) ועם חומצות ביתא הידרוקסיות (BHA ).

קרא עוד

הזדקנות העור וקמטים

הזדקנות עור הפנים, והאופן בו נוצרים קמטים, הוא תהליך מורכב ביותר. הוא מושפע מהמון התרחשויות פיזיולוגיות, שההצטברות של כולן יוצרת את מה שאנו רואים כעור מבוגר. כיוון שאין סיבה אחת להזדקנות העור, אין גם פתרון אחד שיכול לתת מענה לעור הבוגר.

קרא עוד
akne
namahasaraB1
namahasaraB1
images (1)
namahasaraB1

טיפולי פנים בבת ים

טיפולי פנים הם תחום ההתמחות המרכזי של נעמה. טיפולי פנים לכל סוגי העור ובעיות העור הנפוצות, לכל גיל ולכל מטרה.
טיפולי הפנים שנעמה מציעה ללקוחות המכון שלה מבוססים טכניקות ותכשירים מהמתקדמים בעולם.
הניסיון המקצועי והיושרה של נעמה הם שמובילים אותה בבחירת התכשירים ותהליכי הטיפול שהיא מציעה אצלה במכון.
רק תהליכים פעילים, רק טיפולים שעובדים עוברים את המסננת המקצועית שלה ומוכנסים לתפריט טיפולי הפנים במכון.
נעמה גלס, קוסמטיקאית רפואית, מעבירה כל תכשיר וכל פרוטוקול טיפול את מבחן התוצאה.
רק אם יש תוצאות מהירות ומרשימות, יוכנס התכשיר או הטיפול לסל השירותים שלה.
לכן, לקוחות המכון של נעמה יכולות להרגיש בטוחות בידיעה שטיפולי הפנים של נעמה יביאו את התוצאות הרצויות במהירות, ללא משיכת זמן, ללא הוצאות מיותרות, לשביעות רצונן המלאה.
אם את מחפשת קוסמטיקאית מומחית לטיפול באקנה, אם את מרגישה שהעור שלך זקוק לרענון עמוק הצערה והתחדשות, אם את מטופלת בבעיה כמו סבוריאה, פיגמנטציה או בעיה קוסמטית אחרת, הפקידי את עורך בידי נעמה ותוכלי גם את להיווכח בתוצאות המהירות.
נעמה מציעה לך להיפגש לשיחת היכרות אבחון וייעוץ ראשוני לבעיות העור שלך. התקשרי וקבעי לעצמך פגישה עוד היום

צרו איתנו קשר