לק ג’ל לציפורניים טבעיות

לק ג’ל לציפורניים טבעיות

כיצד נולדה מהפכת הג’ל ? מי לא מכירה את התחושה המתסכלת כשהמניקור המושלם שעשית רק אתמול נפגם בשל עבודות בית, ריצות מפגישה פגישה או סתם ציפורן שנשברה? בקצב החיים של היום קשה לדאוג לציפורניים מתוקתקות 24 שעות ביממה 77 ימים בשבוע, להתעסק עם הסידור, להמתין לייבוש וכד׳. בעקבות קצב החיים ההולך וגובר נוצר צורך בטיפול לק נוסף שיהיה עמיד מצד אחד, ולא מזיק לציפורן מצד שני. כך נולדה מהפכת הג’ל לציפורניים.

אז מה זה בעצם? הלק ג’ל הינו לק העשוי מתרכובת ג’ל טהור, ונמרח בתהליך מיוחד – ומתייבש על ידי מנורת ייבוש מיוחדת UV \ LED.

מה היתרונות בלק ג’ל לציפורניים טבעיות? לק ג’ל מבריק ויציב, ללא קילופים, ואף עוזר במניעת התפצלות הציפורן. הלק עמיד במים, סבון, וחומרי ניקוי. ומחזיק מעמד לזמן ארוך (שבועיים עד חודש), בסיום התהליך הלק יבש. אכן כן !! ואין יותר צורך בניסיון למצוא שיטות לזרז את תהליך הייבוש.

מה שהופך את השימוש בו לקליל ונוח עבור רוב הנשים העסוקות, ועבור אלו שאינן אוהבות את ההתעסקות השבועית עם הציפורניים.

טיפ לשבירת השגרה: כשנמאס מהצבע, או כשרוצים לגוון, ניתן לשים מעל הג’ל כל לק רגיל, ואח”כ ניתן לנקות עם אצטון ולחזור לצבע הג’ל המקורי. (לכן  בבחירת הצבע שימו לב כי אתן הולכות לבלות איתו כשלושה שבועות!!)

 טיפ לשמירה על הציפורן: נשים טוענות כי לאחר הסרתו של הלק, הציפורניים נחלשות, מתרככות, ומאבדות מעוביין. ולכן מומלץ שלא לשייף עם פצירה  את שטח הציפורן (למעלה – איפה שימרח הלק), ובשעת ההסרה גם לא לשייף הכל אלא רק שכבה ראשונה של הטופ.

לק ג’ל בבת ים – הקליקי להתקשר עכשיו