מיקרובליידינג: עיצוב גבות בשיטת השערה

מיקרובליידינג

מיקרובליידינג

טכניקת המיקרובליידינג מאפשרת הדמיית שערות במקום שבו ישנו חוסר בשיער, מילוי קרחות, או דלילות שיער בגבה כולה. באמצעות שיטה זו ניתן למלא נקודתית את החסרים ללא צורך לעבור על הגבה כולה, ולכן המראה טבעי יותר- כי הוא ממשיך את השיער הטבעי. אין מדובר בקעקוע, אך הטכניקה מחייבת מקצועיות רבה והסמכה ממוקדת בשיטה זו, על מנת להימנע מטעויות ולהגיע לתוצאות הרצויות.

תהליך הטיפול בשיטת המיקרובליידינג – Microblading

המיקרובליידינג, שיטה חדשה בעולם הטיפוח, היא שיטת מילוי הגבה באפקט שיטת השערה, המגיעה מעולם האיפור הקבוע, כאשר בשיטה זו נעשה שימוש בצבע שנשמר בעור במשך כשנה שלמה.

השיטה דוגלת בהדמיה של זקיקי שיערה על העור, באמצעות ידית מיוחדת אליה מחוברות מחטים חד פעמיות ומיקרו דקיקות במיוחד, ממש כמו להב של סכין. אלו מגיעות בתצורות שונות, גבהים שונים, החל מ-3 מחטים מקובצים עד כ-21 מחטים בידית. כל מחט מאפשרת צורת הדמיית שיער שונה בהתאם לאופי כיוון צמיחת השיער בגבה של הלקוחה.

טרם תחילת הטיפול מאלחשים את אזור הגבות לכן הטיפול אינו כרוך בכאב.

יתרונות שיטת מיקרובליידינגמיקרובליידינג שיטת השערה

  • עובי השערה שנוצר בתהליך זה  הוא דק ביותר וזהה לעובי הטבעית השערה.
  • דיוק וחדות הקווים ליצור את הגבה מאפשרים המושלמת ומראה טבעי ביותר.
  • כשמחט מחוברת למכשיר חשמלי היא לעיתים רוטטת בגלל עוצמת המכשיר ולכן עלולה לפצוע ואף לקרוע את סיבי העור כך שקשה ליצור קו דק וטבעי בצורה קלה ואחידה.
  • בזמן ההחלמה של העור – במשך 4 שבועות הפיגמנט מתפזר מעט והשערה לא נשארת דקה כפי שציירנו.
  • איפור קבוע גבות בשיטת ה-Microblading נעשה בטיפול הראשון באופן מדויק ויסודי. לאחר החלמת העור (כ-4 שבועות לאחר הטיפול הראשון) עושים חיזוק לשערות שנקלטו פחות כדי שתוצאות האיפור הקבוע יהיו עמידות יותר והלקוחה תהנה מהן זמן ממושך יותר. ניתן גם לעבות את הגבה ולהוסיף לה אורך במידת הצורך.

גבות בשיטת מיקרובליידינג

מיקרובליידינג בבת ים – הקליקי להתקשר עכשיו